Szanowni Państwo

Mamy przyjemność zaoferować Państwu kilkadziesiąt wzorów obrączek , zarówno klasycznych jak i bardziej wyszukanych o bardzo oryginalnym wzornictwie. Oferowane przez nas obrączki są wykonane z niezwykłą precyzją i dbałością o każdy szczegół. Większość obrączek możemy modyfikować w zakresie próby złota, szerokości oraz koloru. Wszystkie zamówienia realizowane są w terminie ok. 3 tygodni, w wyjątkowych sytuacjach realizujemy zamówienia w przyśpieszonym terminie, tylko i wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu. Istnieje również możliwość wykonania niektórych wzorów obrączek z powierzonego złota. Grawer wewnątrz obrączek wykonujemy bezpłatnie bez względu na ilość znaków. Zamówienia obrączek są realizowane po podaniu rozmiarów i treści graweru oraz po wpłacie zaliczki na nasz rachunek bankowy lub osobiście w wysokości nie mniejszej niż 200 zł. Zamówienia, w przypadku których nie odnotujemy przedpłaty nie będą realizowane.

W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy Państwu pomocą.

Wszystkich zainteresowany zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.bizuteriakamea.pl oraz zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

zespół bizuteriakamea.pl

Co warto wiedzieć o obrączkach?

1. Materiał oraz jakość
Obrączki  wykonywane są ze złota pr. 585 oraz 333 technologią bezszwową.

2. Profile
Obrączki mogą być wykonane w dowolnie wybranym profilu: półokrągły, płaskim  lub wklęsły. Istnieje również możliwość wyboru obrączek soczewkowych, tzn. zaokrąglonych do wewnątrz, co zapewnia komfort noszenia.

3. Szerokości

Klient posiada możliwość dokonania wyboru preferowanej szerokości obrączek. Obrączki klasyczne dostępne są w szerokościach od 3 do 7 mm, pozostałe w szerokościach przypisanych danemu modelowi.

4. Kolor
Każdy model obrączki klasycznej może zostać wykonany z żółtego, białego lub czerwonego złota. W przypadku pozostałych modeli obrączki mogą zostać wykonane w wersji kolorystycznej przypisanej danemu modelowi, lub w wersji wybranej przez klienta

Barwa złota - zółta Barwa złota - różowo-czerwona Barwa złota - biała
żółty różowo-czerwony biały

 

5. Rodzaje powierzchni

Powierzchnia obrączek może zostać wykończona w sposób klasyczny (błyszczący, polerowany) lub inny – do wyboru z pośród poniżej prezentowanych  rodzajów matów.

Rodzaj matu - M1 Rodzaj matu - M2 Rodzaj matu - M3 Rodzaj matu - M4
M1 M2 M3 M4
Rodzaj matu - M5 Rodzaj matu - M6 Rodzaj matu - M7 Rodzaj matu - M8
M5 M6 M7 M8
Rodzaj matu - M9
M9

6. Oprawa kamieni
W wybranych modelach istnieje możliwość oprawy jednego lub kilku kamieni. Do obrączek, w których oprawione zostały brylanty (o masie każdy od 0,01-0,03 ct)  dołączony jest certyfikat potwierdzający autentyczność kamieni szlachetnych.

Oprawa kamieni K1 Oprawa kamieni K2 Oprawa kamieni K3 Oprawa kamieni K4
K1 K2 K3 K4
Oprawa kamieni K5 Oprawa kamieni K6 Oprawa kamieni K7 Oprawa kamieni K8
K5 K6 K7 K8
Oprawa kamieni K9 Oprawa kamieni K10 Oprawa kamieni K11 Oprawa kamieni K12
K9 K10 K11 K12
Oprawa kamieni K13 Oprawa kamieni K15 Oprawa kamieni K16 Oprawa kamieni K14
K13 K14 K15 K16

6. Grawer
Na życzenie klientów grawer wewnątrz obrączek wykonujemy bezpłatnie bez względu na ilość znaków. Najczęściej grawerujemy  imiona oraz datę ślubu, jednakże na życzenie klientów grawerujemy tekst wybrany wg uznania.

7. Czas realizacji
Czas realizacji zamówień obrączek wynosi ok. trzech tygodni, w sytuacjach wyjątkowych realizujemy zamówienia w przyśpieszonym terminie, tylko i wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu.